Mooie dame (48) uit Lelystad zoekt dating

Naam:
Yvon
Leeftijd:
48 Jaar
Woonplaats:
Lelystad
Provincie:
Flevoland
Lengte:
160-165 cm
Lichaamsbouw:
Slank
Ogen:
Blauw
Haar:
Blond
Cupmaat:
B
Uiterlijk:
Blank
Opleiding:
HBO
Roken:
Nee
Piercings:
Nee
Tatoeages:
Nee
Type hier je berichtje
"Ik kan over mezelf zeggen dat ik een vlotte, vrolijke en wel opgeleide dame ben. Ik word dan ook graag zo behandeld en niet als een slet of een hoer. Ik ben niet van de snelle sex dus als je dat zoekt val je voor mij al af. Reageer alleen als je echt interesse hebt want ik heb geen zin om achter je aan te moeten lopen. Ik weet wat ik wil en ik ben niet dominant."
Lonely_prinses
30 Jaar
Noordoostpolder, Flevoland
Ik ben echt zo klaar met het alleen zijn, en ik ga het helemaal anders aanpakken. Ik ben heus niet op zoek naar een prins op het witte paard, maar een leuke jongen of man zou toch wel erg leuk zijn. Niet alleen als friends with benefits (is wel eerst een mogelijkheid), maar uiteindelijk voor meer, volg je mij nog? Ga je er met mij voor:? Of moet ik toch maar een wit paard zoeken en de prinses op het witte paard gaan zijn?
Wulpse jongedame (30) sexdaten
Leadoethet
32 Jaar
Almere, Flevoland
Ben op zoek naar een onderdanige man, die wel wat gewend is. Ik ga je niet alles leren, ik wil iemand die meteen klaar is om me te gehoorzamen. Ik zeg meteen dat ik een harde tante ben en je dus hard aan ga pakken.
Mooie jongedame (32) zoekt contact
Twee jonge vrouwen genieten van de natuur
Betasten
Lesbisch
Twee lekkere jonge vrouwen zijn samen de natuur in gegaan om daar te genieten van het mooie weer, ver weg van de mensen. Ze voelen zich zo op hun gemak dat ze zich uitkleden en poedelnaakt in het gras gaan liggen. Lekker tegen elkaar aan, lekker op elkaar. Ze beginnen elkaar te zoenen, te aaien en de meest gevoelige plekjes van hun lichaam op te zoeken om die extra goed te verwennen!
Twee jonge vrouwen genieten van de natuur
Cobye
35 Jaar
Dronten, Flevoland
Al veel te lang single en dat weegt door. Ik steek wel heel veel tijd in mijn job maar die avonden zijn toch wel lang zo alleen. Ik verlang er ook naar om dan iemand bij mij te hebben om het eens gezellig te maken en een goede babbel te hebben.
Mooie moeder (35) zoekt dating